Marka

Model

Silnik

Rocznik

Rodzaj produktu


GODZINY OTWARCIA:
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
8:00–18:00

SOBOTA
8:00-18:00

Producenci

Zestawy firmy TAROX zaierają

2 ZACISKI
2 TARCZE HAMULCOWE
2 PRZEWODY HAMULCOWE W OPLOCIE STALOWYM
1 KOMPLET KLOCKÓW HAMULOCWYCH
2 ADAPTERY DO MOCOWANIA ZACISKU HAMULCOWEGO


TAROX Zaciski

TAROX oferują różnorodne zaciski dostosowanych do różnych samochodów i wymagań klienta. Aby wybrać najbardziej odpowiednie hamulce trzeba określić czego od hamulca oczekujemy. Ilość tłokowe W zasadzie im więcej tym lepiej, korzyść w po wielu tłoki można podsumować w następujący sposób: Prostopadle rozłożone nacisku na klocki, co prowadzi do bardziej równomiernego zużywania się klocków hamulcowych Tłoki mniejsze w porównaniu do tych stosowanych w tradycyjnych zaciski działają idealnie równoległe do komór tłoków, dzięki czemu unika się zużycia i strat płynu hamulcowego Zwiększone działanie chłodzące klocków, z powodu większej ilości powietrza z tyłu płyty tylnej klocka za Mniej czynnikiem stresu na samym zacisku Bardziej działanie zaciskowe jest w większym stopniu siły hamowania w związku z obecnością większej liczby tłoków twardszy pedał

TŁOKI ROZMIAR Średnica tłoków w zaciski są specyficzne dla każdej aplikacji i uwzględnieniają wielkość pompy hamulcowej. Montaż zestawu Tarox nie obejmuje wymiany lub modyfikacji innych elementów układu hamulcowego (np pompy hamulcowej, serwo) i nie koliduje z urządzeniami elektronicznymi, takimi jak ABS czy SBS. KONSERWACJA ZESTAWU Wszystkie zaciski hamulcowe TAROX są przeznaczone do stosowania bez konieczności okresowego serwisowania. Sposób, w jaki każdy tłok pracuje w komorze oraz stosowanie pierścieni uszczelniających, aby utrzymać maksymalną czystość wewnątrz układu zacisku powoduje, że są praktycznie bezobsługowe. Tarox jednak posiada w swym asortymencie części zamienne jak Oringi itp. które KKLOCKI HAMULCOWE- BIG BRAKE KIT Tarox zaprojektował tak zaciski hamulcowe aby obsługiwać duże klocki hamulcowe lub w niektórych przypadkach wiele klocków, w zaciskach wieloklockowych. Zestawy mogą być wyposażone w następujące mieszanki klocków.

PRZEZNACZENIE KLOCKÓW:

112 (Strada) Szybka drogowe.

114 (Corsa) Szybka drogowe, sporadyczne trackday.

116 (Track) Wyścigi motorowe.

TYPY SYSTEMÓW HAMULCOWYC

SPORT COMPACT

Układy hamulcowe tego typu posiadają najczęściej zaciski B280-6 lub nowy B30-6 Zestawy hamulcowe Tarox Sport Compact są przeznaczone do samochodów małych i średnich o małej masie własnej. Wzmacniają układ hamulcowy i zdecydowanie poprawiają skuteczność hamulca.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących hamulców, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT. Wszystkie produkty posiadają homologację i certyfikaty zgodne ze standardem jakości ISO UNI EN 9001. Większość produktów Tarox, w tym zestawy Big Brake Kit, posiada TÜV. TAROX jest certyfikuje i aktualizuje certyfikaty produktów regularnie.


Śledź nas na Facebooku