Marka

Model

Silnik

Rocznik

Rodzaj produktu


GODZINY OTWARCIA:
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
8:00–18:00

SOBOTA
8:00-18:00

Producenci

Hamulce typu Big Brake Kit

Zbuduj swój układ hamulcowy PBBrakes. Zestawy hamulcowe PB Brakes Big Brake Kit są zaprojektowane z najlepszych materiałów specjalnie dla danego pojazdu, dzięki nim można wymienić układ hamulcowy na większy, bardziej skuteczny i przy okazji poprawić wygląd naszego samochodu. Zestawy hamulcowe, są dostępne w różnych kolorach i opcjach. Zawierają pełne zestawy, klocków hamulcowych, tarcz hamulcowych, przewodów w oplocie, zacisków oraz adapteró. Zaciski posiadają 2 letnią gwarancję producenta natomiast tarcze 6 miesięczną.
Zbuduj swój idealny zestaw teraz, wybierając jedną z poniższych opcji.

KAŻDY ZESTAW ZAWIERA

- KLOCKI

- TARCZE

- ZACISKI

- PRZEWODY

- ADAPTERY

1. Tarcza

I. Wielkość tarcz (średnica)

Określ o ile chciałbyś zwiększyć swój hamulec. Pomogą Ci w tym nasi doradcy PowerBrakes.pl info@powerbrakes.pl lub 517144108

II. Rodzaj tarczy (powieszchnia)

Nasze sportowe trcze są wykonane z wysokiej jakości stopu FC30 wykończone dodatkowym pokryciem antykorozyjnym. Dzwony tarczy hamulcowej wykonane są z lotniczego aluminium z gatunku wysoko anodowanego dla zwiększenia trwałości. Każda tarcze produkowana jest z dokładnością do +/- 0,02 mm, aby zapewnić idealne wyważenie. Tarcza, która nie spełnia wysokich standardów kontroli jakości nie opuści fabryki.Do wyboru są następujące typy tarcz hmulcowych

Nawiercane nacinane

Nawiercane

Nacinane

III.Rodzaj tarczy (konstrukcja)

Pływające tarcze hamulcowe pozwalają na bardzo intensywne hamowania, zmniejszając maksymalnie możliwość odkształceń związanych z przegrzaniem. Poprawiają one również odprowadzanie ciepła, co oznacza, że ochłodzą się szybciej niż standardowe tarcze 2-częściowe.

Tarcza wieloczęściowa

Tarcze wieloczęściowe pływające

 

2. Zacisk hamulcowy

Zaciski wykonane są z wysokiej jakości aluminium 6061 T6, z wykończeniami kutymi.
Oferujemy 11 różnych rozmiarów zacisku do potrzeb każdego rozmiaru hamulca. Zaciski są dostępne w 18 kolorach uzyskaną metodą anodową lub 14 malowanych proszkowo. Kolory anodowane są w standardzie, malowane proszkowo wymagają dopłaty.

Zacisk anodowany

Zacisk malowany proszkowo

 

3. Klocki hamulcowe

W zestawie hamulcowym PB Brakes otrzymujesz równieź klocki hamulcowe PB Brakes Street. Nasze zaciski są tak wykonane, aby móc stosować klocki również innych producentów, tak aby ułatwić eksploatację.W ofercie za dopłatą możesz otrzymać w zestawie klocki serii SPORT oraz RACE

Klocki uliczne są w standardzie i są zalecane dla kierowców, którzy chcą ciche, hamulce low-konserwacyjnych na drogach. Są one bardziej ekonomiczne, a będzie jeszcze zatrzymać się bardzo szybko, ale zacznie zanikać po 4 lub 5 ciężkich szybki zatrzymuje się w krótkich odstępach czasu. Nadaje się do użytku drogowego.

KLOCKI HAMULCOWE SPORT

Sportowe klocki są świetnym rozwiązaniem dla samochodów średniej masy. Chociaż nie są tak ciche jak klocki uliczne to świetnie poprawiają hamulce, klocki tej specyfikacj nadają się na tor w niedzielę oraz do ruchu ulicznego. Nie wymagają rozgrzania.

KLOCKI HAMULCOWE RACING
Klocki Race dają największą wydajność. Klocki bardzo trudno przegrzać, świetnie spisują się na torze jak i na rajdzie. Klocki wymagają dogrzania i dlatego też zalecamy użycie na torze.


Śledź nas na Facebooku